ដំណើរទស្សនកិច្ចទីតាំងសំខាន់ៗមួយចំនួនរបស់ផ្លូវល្បឿនលឿនភ្នំពេញ-ព្រះសីហនុ (Express Way), តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសក្រុងព្រះសីហនុ និង កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
នៅថ្ងៃអង្គារ ១០រោច និង ពុធ ១១រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី ២៦ និង ២៧ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២, ឯកឧត្តម ទេសរដ្ឋមន្ត្រី ស៊ុន ចាន់ថុល រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន បានអញ្ជើញដឹកនាំក្រុមយុវជនក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន និង និស្សិតនៃវិទ្យាស្ថានតេជោសែន សាធារណការ ...
នៅថ្ងៃអង្គារ ១០រោច និង ពុធ ១១រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី ២៦ និង ២៧ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២, ឯកឧត្តម ទេសរដ្ឋមន្ត្រី ស៊ុន ចាន់ថុល រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន បានអញ្ជើញដឹកនាំក្រុមយុវជនក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន និង និស្សិតនៃវិទ្យាស្ថានតេជោសែន សាធារណការ និង ដឹកជញ្ជូនសរុបប្រមាណ៣០០នាក់ ធ្វើដំណើរទស្សនកិច្ចទីតាំងសំខាន់ៗមួយចំនួនរបស់ផ្លូវល្បឿនលឿនភ្នំពេញ-ព្រះសីហនុ (Express Way), តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសក្រុងព្រះសីហនុ និង កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ។

On Tuesday 26th and Wednesday 27th, April 2022, His Excellency Sun Chanthol, Senior Minister, Minister of Public Works and Transport, led the approximately 300 delegates of youths of the Ministry of Public Works and Transport and the students of Techo Sen Institute of Public Works ...
A visit sites of Phnom Penh-Sihanoukville Express Way, Sihanoukville Port Special Economic Zone and Sihanoukville Autonomous Port.
April 28, 2022
On Tuesday 26th and Wednesday 27th, April 2022, His Excellency Sun Chanthol, Senior Minister, Minister of Public Works and Transport, led the approximately 300 delegates of youths of the Ministry of Public Works and Transport and the students of Techo Sen Institute of Public Works and Transport to have a  major visit sites of Phnom Penh-Sihanoukville Express Way, Sihanoukville Port Special Economic Zone and Sihanoukville Autonomous Port.