ការចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងាររបស់ គណៈប្រតិភូសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៧ រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៩ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែ​ស្វយ័ត​ ...
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៧ រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៩ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ការចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងាររបស់ គណៈប្រតិភូសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា ដឹកនាំដោយ អ្នកឧកញ៉ា ឡាវ កាង អ្នកឧកញ៉ា វិញ ហ៊ួរ អ្នកឧកញ៉ា ទី ពិសិដ្ឋ និងឧកញ៉ា ហាក់ សុវណ្ណា ដែលជាអនុប្រធាន សភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា ស្តីពីកិច្ចការសហប្រតិបត្តិការអាជីវកម្ម រវាង កសស និងសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា។ គណៈប្រតិភូសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា បានធ្វើការជូនពរ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស រួមទាំង បុគ្គលិក និយោជិត កម្មករ កសស នាឱកាសពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជាតិខ្មែរ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ព.ស.២៥៧០ គ.ស.២០២៦ នាពេលខាងមុខនេះ

A courtesy visit of and held a discussion meeting with Delegation of Cambodia Chamber of Commerce
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10:30 AM on Thursday, 9th April 2026, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and ...
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10:30 AM on Thursday, 9th April 2026, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, received a courtesy visit of and held a discussion meeting with Delegation of Cambodia Chamber of Commerce, led by Neak Oknha. Lav Kang, Neak Oknha. Vinh Hour, Neak Oknha. Ty Piseth, and Neak Oknha. Hak Sovanna, Vice-Presidents of Cambodia Chamber of Commerce, regarding business cooperation between PAS and Cambodia Chamber of Commerce. Delegation of Cambodia Chamber of Commerce made a good wish to His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management as well as PAS staff, employees and workers on the occasion of upcoming Khmer New Year 2026