ពិធីសំណេះសំណាល និងការចែកអំណោយជូន ជនភៀសសឹក ពលករ និងគ្រួសារកងទ័ព ចំនួន ៣១៩ គ្រួសារ ក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម
ខេត្តកំពង់ចាម ៖ នារសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១០រោច ខែមិគសិរ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៥ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងជាប្រធានក្រុមការងារចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ រួមជាមួយ ឯកឧត្តមអនុប្រធានក្រុមការងារចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ ...
ធ្នូ ១៦, 2025
ខេត្តកំពង់ចាម ៖ នារសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១០រោច ខែមិគសិរ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៥ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងជាប្រធានក្រុមការងារចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ រួមជាមួយ ឯកឧត្តមអនុប្រធានក្រុមការងារចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ ព្រមទាំងប្រតិភូកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អមដំណេីរ ឯកឧត្តម ប៉េង ពោធិ៍នា រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន បានធ្វើការសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយជូន ជនភៀសសឹក ពលករ និងគ្រួសារកងទ័ព ចំនួន ៣១៩ គ្រួសារ ក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម

Held a dialogue session and distribute presents to 319 families consisting of war-displaced people, workers and army's families
Kampong Cham Province : On Monday afternoon, 15th December 2025, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and Head of Working Group Supporting in Srey Santhor District, accompanied by His Excellency, Deputy Head of Working Group Supporting in Srey Santhor District, along with Delegation of Sihanoukville Autonomous Port, accompanying His Excellency Peng Ponea, Minister of Public Works and Transport, held a dialogue session and distribute presents to 319 families consisting of war-displaced people, workers and army's families in Srey Santhor District, Kampong Cham Province