ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម និងកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ ក្រុមហ៊ុន Evergreen Shipping Services (Cambodia) Co., Ltd
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃពុធ ១០ កើត ខែមាឃ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក ...
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃពុធ ១០ កើត ខែមាឃ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម និងបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ ក្រុមហ៊ុន Evergreen Shipping Services (Cambodia) Co., Ltd. ដឹកនាំដោយ លោក Stephen Pan និងក្រុមហ៊ុនអ្នកបញ្ជាទិញធំមកពីសហរដ្ឋអាមេរិក HARBOR FREIGHT ដឹកនាំដោយ លោកស្រី Leslie Hays អនុប្រធាន ទទួលបន្ទុកផ្នែក ភស្តុភារ និងការដឹកជញ្ជូនសកល ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់អំពី ប្រតិបត្តិការ អាជីវកម្ម និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស ជាពិសេសការដឹកជញ្ជូនពី កសស ទៅកាន់ សហរដ្ឋអាមេរិក

Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10:30 AM on Wednesday, 28th January 2025, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and ...
Held a discussion meeting with Evergreen Shipping Services (Cambodia) Co., Ltd
January 28, 2026
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10:30 AM on Wednesday, 28th January 2025, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, welcomed a courtesy visit of and held a discussion meeting with Evergreen Shipping Services (Cambodia) Co., Ltd., led by Mr. Stephen Phan, and a major purchasing company from the United States of America, HARBOR FREIGHT, led by Mrs. Leslie Hays, Divisional Vice President, Global Logistics and Transportation of HARBOR FREIGHT, in purpose to learn about PAS's operations, business, and developments, especially transportation from PAS to the United States of America