ការចូលរួម ពិធីបួងសួងសុំសុខសន្តិភាព សម្រាប់ព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា នៅវត្តឥន្ទញាណ (ហៅវត្តក្រោម) នៅខេត្តព្រះសីហនុ
ខេត្តព្រះសីហនុ ៖ នាវេលាម៉ោង ៥:៣០ នាទីរសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១០ កើត ខែបុស្ស ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៩ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ នៅវត្តឥន្ទញាណ (ហៅវត្តក្រោម) លោក ថោង វីរ៉ូ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័ត ...
ធ្នូ ៣០, 2025
ខេត្តព្រះសីហនុ ៖ នាវេលាម៉ោង ៥:៣០ នាទីរសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១០ កើត ខែបុស្ស ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៩ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ នៅវត្តឥន្ទញាណ (ហៅវត្តក្រោម) លោក ថោង វីរ៉ូ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) បានដឹកនាំក្រុមការងារ កសស ចូលរួម ពិធីបួងសួងសុំសុខសន្តិភាព សម្រាប់ព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ម៉ាង សុីណេត អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ

Praying ceremony for peace for the Kingdom of Cambodia
Preah Sihanouk Province : At 5:30 PM on Monday, 29th December 2025, at Intra Ngean Pagoda (also called Wat Krom), Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of ...
December 30, 2025
Preah Sihanouk Province : At 5:30 PM on Monday, 29th December 2025, at Intra Ngean Pagoda (also called Wat Krom), Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port( PAS), led the PAS Working Group to attend a praying ceremony for peace for the Kingdom of Cambodia, presided over by His Excellency Mang Sineth, Governor of Preah Sihanouk Provincial Municipality