ដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូ ក្រុមប្រឹក្សាសេដ្ឋកិច្ច សង្គមកិច្ច និងវប្បធម៍ មកកាន់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១៤ រោច ខែផល្គុន ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៧ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូ ក្រុមប្រឹក្សាសេដ្ឋកិច្ច សង្គមកិច្ច និងវប្បធម៍ ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម នរ៉ាណាប្ញទ្ធិ អានន្ទដាយ៉ាត រដ្ឋមន្ត្រីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងជាអនុប្រធាន ក្រុមប្រឹក្សាសេដ្ឋកិច្ច សង្គមកិច្ច និងវប្បធម៍ ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់ពី ការគ្រប់គ្រង ប្រតិបត្តិការ បញ្ហាប្រឈម និងកាលានុវត្តភាព របស់ កសស

Welcomed a delegation visit of Economic, Social and Cultural Council, led by His Excellency Noranarith Anondayart
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 9 AM, on Thursday, 27th March 2025, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, welcomed a delegation visit of Economic, Social and Cultural Council, led by His Excellency Noranarith Anondayart, Minister Delegate Attached to the Prime Minister and Vice-President of Economic, Social and Cultural Council, in purpose to learn about PAS’s management, operations, facing challenges, and opportunities