ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម របស់ ក្រុមហ៊ុនម៉ៅការ សាងសង់ Toa Corporation មកកាន់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ៨:០០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃពុធ ៩រោច ខែបុស្សឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២២ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ សម្តែងការគួរសម របស់ក្រុមហ៊ុនម៉ៅការសាងសង់ Toa Corporation ដឹកនាំដោយលោក Tohro KOIKE អនុប្រធានក្រុមហ៊ុន តូអា កូបផតរ៉េសិន ក្នុងគោលបំណងរាយការណ៌អំពីវឌ្ឍនភាព នៃការសាងសង់កំពង់ផែកុងតឺន័រទឹកជ្រៅ ជំហានទី១ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Warmly greeted a courtesy call of Toa Corporation, led by Mr. Tohro KOIKE, Vice President of Toa Corporation
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 8:00 AM on Wednesdayday, 22nd January 2025, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, warmly greeted a courtesy call of Toa Corporation, led by Mr. Tohro KOIKE, Vice President of Toa Corporation, in purpose to report the progress works of the construction of Sihanoukville Port New Container Terminal-Phase 1