ពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គីជាមួយភ្នាក់ងារបំពេញបែបបទនាំនាវា និងទំនិញចេញ-ចូល កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ត្រូវបានរៀបចំឡើង នៅសណ្ឋាគារ និងភោជនីយដ្ឋានឆ្នេរថ្មី ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ
នារសៀល ថ្ងៃពុធ ១១កើត ខែបឋមាសាធ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ព.ស ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៨ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៣ ពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គីជាមួយភ្នាក់ងារបំពេញបែបបទនាំនាវា និងទំនិញចេញ-ចូល កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ត្រូវបានរៀបចំឡើង នៅសណ្ឋាគារ និងភោជនីយដ្ឋានឆ្នេរថ្មី ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ និងឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជា ប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Solidarity Dinner with Shipping Lines Agents for Ships and Import-Export Goods at Sihanoukville Autonomous Port, was held at New Beach Restaurant and Hotel in Preah Sihanouk Province
On Wednesday afternoon, 28th June 2023, Reminiscence Ceremony and Solidarity Dinner with Shipping Lines Agents for Ships and Import-Export Goods at Sihanoukville Autonomous Port, was held at New Beach Restaurant and Hotel in Preah Sihanouk Province, presided over by His Excellency Kuoch Chamroeun, Governor of Preah Sihanouk Province and His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port