ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ការចូលជួបសំដែងការគួរសម និងទស្សនកិច្ចកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ របស់ លោក SANUI Kazumasa, ប្រធានការិយាល័យ ទីភ្នាក់ងារសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិជប៉ុន
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃចន្ទ ៥កើត ខែចេត្រ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៤ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស: ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ការចូលជួបសំដែងការគួរសម និងទស្សនកិច្ចកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ របស់ លោក SANUI Kazumasa, ប្រធានការិយាល័យ ទីភ្នាក់ងារសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិជប៉ុន ប្រចាំប្រទេសកម្ពុជា

PAS Management Team, warmly welcomed and greeted a courtesy call and the visit the Sihanoukville Autonomous Port by Mr. SANUI Kazumasa
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 3:00 PM on Monday, 24th April 2023, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, warmly welcomed and greeted a courtesy call and the visit the Sihanoukville Autonomous Port by Mr. SANUI Kazumasa, Chief Representative of JICA Cambodia Office