ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចក្រុមនិស្សិត សាកលវិទ្យាល័យជាស៊ីមកំចាយមារ ដឹកនាំដោយលោក ភួង ភាព ព្រឹទ្ធបុរសមហាវិទ្យាគ្រប់គ្រង និងនិស្សិតសរុបចំនួន ៩៧នាក់ (ស្រី ៦៨នាក់) ដើម្បីសិក្សាស្វែងយល់ពីប្រតិបត្តិការអាជីវកម្
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៩កើត ខែចេត្រឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣០ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ថោង វីរ៉ូ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចក្រុមនិស្សិត សាកលវិទ្យាល័យជាស៊ីមកំចាយមារ ដឹកនាំដោយលោក ភួង ភាព ព្រឹទ្ធបុរសមហាវិទ្យាគ្រប់គ្រង និងនិស្សិតសរុបចំនួន ៩៧នាក់ (ស្រី ៦៨នាក់) ដើម្បីសិក្សាស្វែងយល់ពីប្រតិបត្តិការអាជីវកម្ម កសស និងទទួលបានបទពិសោធន៍ និង ចំណេះដឹងបន្ថែមលើទ្រឹស្តីដែលសិក្សានៅសាលា

Welcoming the visiting of Chea Sim Kamchay Mear University students led by Mr. Phuong Pheap, Dean of the Faculty of Management and a total of 97 students (68 females)
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 2 PM on Thursday, 30th March 2023, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration and Management, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, Welcoming the visiting of Chea Sim Kamchay Mear University students led by Mr. Phuong Pheap, Dean of the Faculty of Management and a total of 97 students (68 females) to study and understand the business operation of PAS and gain more experience and knowledge on the theories studied at school