ការចូលជួបសំដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ព្រមទាំងទស្សនកិច្ចកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
នៅវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃអង្គារ ៨កើត ខែជេស្ឋ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំតូច ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ រួមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកស្រី IBI Tomomi ប្រធានក្រុមបេសកកម្មថ្មី ...
នៅវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃអង្គារ ៨កើត ខែជេស្ឋ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំតូច ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ រួមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកស្រី IBI Tomomi ប្រធានក្រុមបេសកកម្មថ្មីរបស់ JICA Headquarter ចូលជួបសំដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ព្រមទាំងទស្សនកិច្ចកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ។

New Team Leader of JICA Headquarters Mission to have courtesy call and discussion meeting as well as the visit of Sihanoukville Autonomous Port
At 3 PM on 7th June 2022 at the venue of Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port  and Por Management permitted Mrs. IBI Tomomi, New Team Leader of JICA Headquarters ...
June 08, 2022
At 3 PM on 7th June 2022 at the venue of Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port  and Por Management permitted Mrs. IBI Tomomi, New Team Leader of JICA Headquarters Mission to have courtesy call and discussion meeting as well as the visit of Sihanoukville Autonomous Port.