ពិធីសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ​ និងជូនពរឆ្នាំ​ថ្មី​ ដល់នាយនាវី នាយនាវីរង ពលនាវិក មូលដ្ឋានសមុទ្រ​ ក្នុង​ឱកាស​បុណ្យចូលឆ្នាំ​ថ្មី​ប្រពៃណីជាតិ
នា​វេលា​ម៉ោង ០៤:០០ រសៀល​ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍ ៦កើត ខែចែត្រ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ពុទ្ធ​សករាជ ២៥៦៥ ត្រូវ​នឹង​ថ្ងៃទី០៧ ខែ​មេសា ឆ្នាំ​២០២២ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា​ ទទួលបន្ទុកជា​ប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែ ស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បាន​ដឹកនាំ​គណៈប្រតិភូ​កំពង់ផែចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ​ និងជូនពរឆ្នាំ​ថ្មី​ ...
នា​វេលា​ម៉ោង ០៤:០០ រសៀល​ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍ ៦កើត ខែចែត្រ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ពុទ្ធ​សករាជ ២៥៦៥ ត្រូវ​នឹង​ថ្ងៃទី០៧ ខែ​មេសា ឆ្នាំ​២០២២ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា​ ទទួលបន្ទុកជា​ប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែ ស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បាន​ដឹកនាំ​គណៈប្រតិភូ​កំពង់ផែចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ​ និងជូនពរឆ្នាំ​ថ្មី​ ដល់នាយនាវី នាយនាវីរង ពលនាវិក មូលដ្ឋានសមុទ្រ​ ក្នុង​ឱកាស​បុណ្យចូលឆ្នាំ​ថ្មី​ប្រពៃណីជាតិ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ដែល​នឹង​ឈាន​ចូល​មក​ដល់​នាពេលខាងមុខ ។

Participate in the reminiscence ceremony and best wishes to all captains, chief officers and crews at Ream Navy Base on the occasion of upcoming Khmer Traditional New Year
On Thursday 7 April 2022 (4:00pm), at the venue of meeting room of Ream Navy Base: H.E Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in Charges as Chairman & CEO of Sihanoukville Autonomous Port and port management, participated in the reminiscence ceremony ...
On Thursday 7 April 2022 (4:00pm), at the venue of meeting room of Ream Navy Base: H.E Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in Charges as Chairman & CEO of Sihanoukville Autonomous Port and port management, participated in the reminiscence ceremony and best wishes to all captains, chief officers and crews at Ream Navy Base on the occasion of upcoming Khmer Traditional New Year, the Year of Tiger.