កិច្ចប្រជុំជាមួយក្រុមការងារសិក្សា JICA ស្តីពីគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ផែនការមេឆ្នាំ២០៥០ របស់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០:០០ព្រឹក ថ្ងៃសុក្រ ៥ កើត ខែបឋមាសាឍ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៧០ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៩ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បាន ...
មិថុនា ១៩, 2026
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០:០០ព្រឹក ថ្ងៃសុក្រ ៥ កើត ខែបឋមាសាឍ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៧០ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៩ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានជួបប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ លោក MIYAKE ប្រធានក្រុមសិក្សា JICA ស្តីពីការរៀបចំផែនការកំពង់ផែ នែគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ផែនការមេឆ្នាំ២០៥០ ដើម្បីប្រែក្លាយកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ទៅជាកំពង់ផែតំបន់ និងមជ្ឍមណ្ឌលឡូជីស្ទិក

Held a discussion meeting with Mr. MIYAKE, Team Leader of JICA Study Team
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10:00AM on Friday, 19th June 2026, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS's management, held ...
June 19, 2026
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10:00AM on Friday, 19th June 2026, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS's management, held a discussion meeting with Mr. MIYAKE, Team Leader of JICA Study Team, related to the port planning of the Project for  Development of Master Plan 2050 to Transfer Sihanoukville Port into a Regional Port and Logistics Hub