បទបង្ហាញអំពី ផលិតផល និងសេវាកម្មរបស់ ធនាគារពាណិជ្ជកម្មក្រៅប្រទេស នៃកម្ពុជា (FTB) នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
បទបង្ហាញអំពី ផលិតផល និងសេវាកម្មរបស់ ធនាគារពាណិជ្ជកម្មក្រៅប្រទេស នៃកម្ពុជា (FTB) នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃអង្គារ ១៣ កើត ខែអាសាឍ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី០៨ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំធំ កសស កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានរៀបចំ កម្មវិធីចំណេះដឹងផ្នែកហិរញ្ញវត្ថុ ដែលក្នុងកម្មវិធីនេះ មានអ្នកជំនាញ ដែលជាក្រុមការងារ នៃធនាគារពាណិជ្ជកម្មក្រៅប្រទេស នៃកម្ពុជា (FTB) ធ្វើបទបង្ហាញអំពី ផលិតផល និងសេវាកម្មរបស់ ធនាគារពាណិជ្ជកម្មក្រៅប្រទេស នៃកម្ពុជា (FTB) ដើម្បីចែករំលែកនូវ បទពិសោធន៍ និងចំណេះដឹង ជាពិសេសព័ត៌មាន នៃសេវាកម្មឥណទានមិនមានទ្រព្យធានា ជូនដល់ បុគ្គលិក និងកម្មករនិយោជិត របស់ កសស។

Presentation on the products and services of the Foreign Trade Bank of Cambodia (FTB) at the Autonomous Port of Sihanoukville.
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 2 PM on Tuesday, 08th July 2025, at the venue of PAS Conference Room, Sihanoukville Autonomous Port organized a financial knowledge event, in which experts as the Working Group of Foreign Trade Bank of Cambodia (FTB) deliver a presentation regarding Products and Services of Foreign Trade Bank of Cambodia (FTB) to share knowledge and experiences, especially information of non-collateral asset credit service with PAS’s staff and workers-employees.