កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាស្តីពី យថាប្រភេទបច្ចេកទេស នៃគ្រឿងចក្រលើកដាក់កុងតឺន័រ សម្រាប់ចំណតផែកុងតឺន័រថ្មីជំហានទី២ និងទី៣
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ២ រោច ខែភទ្របទ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៩ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាស្តីពី យថាប្រភេទបច្ចេកទេស នៃគ្រឿងចក្រលើកដាក់កុងតឺន័រ សម្រាប់ចំណតផែកុងតឺន័រថ្មីជំហានទី២ និងទី៣/19-09-001.jpg)

Held a discussion meeting regarding technical specifications of container handling cranes for New Container Terminal-Phase 2 and 3
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 10 AM on Thursday, 19th September 2024, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and PAS Management, held a discussion meeting regarding technical specifications of container handling cranes for New Container Terminal-Phase 2 and 3