ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលជួបពិភាគ្សាជាមួយ ថ្នាក់ដឹកនាំក្រុមហ៊ុន Yamaichi Shoji Co., Ltd ក្នុងគោលបំណងវិនិយោគ នៅតំបន់សេដ្ឋកិច្ច កសស
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ១០:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ៩ កើត ខែបឋមាសាឍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៦ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលជួបពិភាគ្សាជាមួយ ថ្នាក់ដឹកនាំក្រុមហ៊ុន Yamaichi Shoji Co., Ltd ក្នុងគោលបំណងវិនិយោគ នៅតំបន់សេដ្ឋកិច្ច កសស

PAS Management Team, welcomed a visit of Yamaichi Shoji Co., Ltd to present its own business portfolio to PAS
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 10:30 AM on Monday, 26th June 2023, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, a representative on behalf of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed a visit of Yamaichi Shoji Co., Ltd to present its own business portfolio to PAS