ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ គណៈប្រតិភូក្រសួងការបរទេស នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម ណុង រ៉ុង ឧបការីរដ្ឋមន្រ្តីការបរទេស ដើម្បីស្វែងយល់ពីស្ថានភាព និងការវិវត្តន៍ថ្មីៗ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ០៨:១៥ ព្រឹក ថ្ងៃអាទិត្យ ៤ កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៣ ខែ មេសា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស  ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួល ...
មេសា ២៤, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ០៨:១៥ ព្រឹក ថ្ងៃអាទិត្យ ៤ កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៣ ខែ មេសា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស  ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ គណៈប្រតិភូក្រសួងការបរទេស នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ដឹកនាំដោយ  ឯកឧត្តម ណុង រ៉ុង ឧបការីរដ្ឋមន្រ្តីការបរទេស ដើម្បីស្វែងយល់ពីស្ថានភាព និងការវិវត្តន៍ថ្មីៗ របស់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

PAS Management Team, warmly welcomed and greeted the visit of the delegation by Ministry of Foreign Affairs of the People’s Republic of China, led by H.E NONG RONG
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 08:15 AM on Sunday, 23rd April 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, warmly ...
April 24, 2023
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 08:15 AM on Sunday, 23rd April 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, warmly welcomed and greeted the visit of the delegation by Ministry of Foreign Affairs of the People’s Republic of China, led by H.E NONG RONG, Vice Minister of Foreign Affairs,  to search for the current status and new progress of the Sihanoukville Autonomous Port