អង្គប្រជុំអ្នកពាក់ព័ន្ធស្តីពីការពិគ្រោះយោបល់សម្រាប់សិក្សាគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ចំណតផែកុងតឺន័រថ្មី-ជំហានទី២ និង ជំហានទី៣
នៅវេលាម៉ោង 10ព្រឹក ថ្ងៃអង្គារ 3កើត ខែមិគសិរ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី 07 ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២១, ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ រួមជាមួយឯកឧត្តម ម៉ាង សុីណេត អភិបាលរងនៃគណអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានដឹកនាំអង្គប្រជុំអ្នកពាក់ព័ន្ធស្តីពីការពិគ្រោះយោបល់សម្រាប់សិក្សាគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ចំណតផែកុងតឺន័រថ្មី-ជំហានទី២ និង ជំហានទី៣។

Meeting of relevant stakeholders regarding dialogues for studying new container terminal development
At 10 AM on Tuesday morning 07th December 2021, His Excellency Lou Kim Chhun, a delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, along with His Excellency Mang Sineth, Deputy Governor of Preah Sihanouk province, led a meeting of relevant stakeholders regarding dialogues for studying new container terminal development project phase 2 and phase 3.