កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ តំណាងក្រុមហ៊ុន HUAWEI TECHNOLOGIES និងតំណាងក្រុមហ៊ុន SINOTRANS KH LOGISTICS CO.,LTD
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃសុក្រ ៨ រោច ខែផល្គុន ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ តំណាងក្រុមហ៊ុន HUAWEI TECHNOLOGIES និងតំណាងក្រុមហ៊ុន SINOTRANS KH LOGISTICS CO.,LTD ស្តីពី សក្តានុពល និងប្រតិបត្តិការរបស់ កសស

Held a discussion meeting with Representatives of HUAWEI TECHNOLOGIES and Representatives of SINOTRANS KH LOGISTICS CO.,LTD
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10 AM on Friday, 21st March 2025, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and PAS Management, held a discussion meeting with Representatives of HUAWEI TECHNOLOGIES and Representatives of SINOTRANS KH LOGISTICS CO.,LTD, regarding PAS’s potentials and operations