ដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូមន្ទីរពាណិជ្ជកម្ម ខេត្តជាំងស៊ូ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន មកកាន់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ៖ នាម៉ោង ៣:៣០ នាទីរសៀល ថ្ងៃពុធ ២ រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៥ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ...
មករា ១៦, 2025
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ៖ នាម៉ោង ៣:៣០ នាទីរសៀល ថ្ងៃពុធ ២ រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៥ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូមន្ទីរពាណិជ្ជកម្ម ខេត្តជាំងស៊ូ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ដឹកនាំដោយ លោក Sun Xun នាយករងទីចាត់ការវិនិយោគខាងក្រៅ និងសហប្រតិបត្តិការសេដ្ឋកិច្ច នៃមន្ទីរពាណិជ្ជកម្ម ខេត្តជាំងស៊ូ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់ពី វឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Welcomed a delegation visit of Jiangsu Provincial Trade Department of the People’s Republic of China
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 3:30 PM, on Wednesday, 15th January 2025, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, welcomed a delegation visit ...
January 16, 2025
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 3:30 PM, on Wednesday, 15th January 2025, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, welcomed a delegation visit of Jiangsu Provincial Trade Department of the People’s Republic of China, led by Mr. Sun Xun, Deputy Director of External Investment and Economic Cooperation of Jiangsu Provincial Trade Department of the People’s Republic of China, in purpose to learn about Sihanoukville Autonomous Port’s progress and developments