ចូលរួមពិធីមហាសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន
រាជធានីភ្នំពេញ ទីស្តីការក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន នាថ្ងៃពុធ ៤រោច និងថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៥រោច ខែមាឃ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី ២៨-២៩ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ...
កុម្ភៈ ២៨, 2024
រាជធានីភ្នំពេញ ទីស្តីការក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន នាថ្ងៃពុធ ៤រោច និងថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៥រោច ខែមាឃ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី ២៨-២៩ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានដឹកនាំមន្ត្រីក្រោមឱវាទ ចូលរួមពិធីមហាសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ឯកឧត្តម ប៉េង ពោធិ៍នា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន

Opening Ceremony of the Annual Conference on Works Achievement in 2023 and Works Plan for 2024 of Ministry of Public Works and Transport
Phnom Penh Capital, Ministry of Public Works and Transport On Wednesday 28th and Thursday 29th February 2024, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port led the subordinating officials to attend the Opening Ceremony of the Annual Conference on Works Achievement in 2023 and Works Plan for 2024 of Ministry of Public Works and Transport, presided over by His Excellency Minister Peng Ponea, Minister of Public Works and Transport