ទទួលស្វាគមន៍ និងបដិសណ្ឋាកិច្ចដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់ ឯកឧត្តម ចាស្ទិន វ៉ាយអេដ អគ្គរដ្ឋទូតថ្មី អូស្ត្រាលី ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា មកកាន់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ០៣:៣០ រសៀល ថ្ងៃចន្ទ ៨កើត ខែកក្តិក ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២០ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស៖ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជា ប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ និងបដិសណ្ឋាកិច្ចដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់ ឯកឧត្តម ចាស្ទិន វ៉ាយអេដ អគ្គរដ្ឋទូតថ្មី អូស្ត្រាលី ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា មកកាន់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Warmly welcomed and greeted a visit of H.E (Mr.) Justin Whyatt, Australian Ambassador to the Kingdom of Cambodia, to Sihanoukville Autonomous Port
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 3:30 PM on Monday , 20th November 2023: at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, warmly welcomed and greeted a visit of H.E (Mr.) Justin Whyatt, Australian Ambassador to the Kingdom of Cambodia, to Sihanoukville Autonomous Port