ការអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីសម្ពោធបើកការដ្ឋានសាងសង់ឃ្លាំងភណ្ឌាគារគយមានដែនកំណត់(Customs Bonded Warehouse) របស់ក្រុមហ៊ុន អុីអន ម៉ល (ខេមបូឌា) ឡូជី ផ្លាស ឯ.ក នៅក្នុងតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសកំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ
នៅថ្ងៃពុធ ១១កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១១ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២២, ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីសម្ពោធបើកការដ្ឋានសាងសង់ឃ្លាំងភណ្ឌាគារគយមានដែនកំណត់(Customs Bonded Warehouse) របស់ក្រុមហ៊ុន អុីអន ម៉ល (ខេមបូឌា) ឡូជី ផ្លាស ឯ.ក នៅក្នុងតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសកំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ។

The participated in the Ground Breaking Ceremony for the construction of Costums Bonded Warehouse (CBW) of AEON MALL (CAMBODIA) LOGI PLUS CO., LTD at Sihanoukville Port Special Economic Zone
On Wednesday 11th May 2022, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port (PAS), and Port management participated in the Ground Breaking Ceremony for the construction of Costums Bonded Warehouse (CBW) of AEON MALL (CAMBODIA) LOGI PLUS CO., LTD at Sihanoukville Port Special Economic Zone.