ដំណើរទស្សនកិច្ច នៃគណៈប្រតិភូ ស្ថានទូតវៀតណាមប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និង សហព័ន្ធដឹកជញ្ជូនវៀតណាម ក្នុងគោលបំណងសិក្សាស្វែងយល់អំពីឱកាសវិនិយោគ នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
នៅវេលាម៉ោង ៩:៣០ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១២កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១២ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំធំ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ: ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ រួមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ច នៃគណៈប្រតិភូ ស្ថានទូតវៀតណាមប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និង សហព័ន្ធដឹកជញ្ជូនវៀតណាម ក្នុងគោលបំណងសិក្សាស្វែងយល់អំពីឱកាសវិនិយោគ នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ។

the visit of delegation of Embassy of Vietnam to the Kingdom of Cambodia and Transport Federation of Vietnam in aiming to search for business opportunities at Sihanoukville Autonomous Port
At 9:30 AM on Thursday 12th May 2022 at Sihanoukville Autonomous Port Conference Room: His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and port management, warmly welcomed the visit of delegation of Embassy of Vietnam to the Kingdom of Cambodia and Transport Federation of Vietnam in aiming to search for business opportunities at Sihanoukville Autonomous Port.