កិច្ចប្រជុំចុងក្រោយនៃបេសកកម្មវាយតម្លៃរបស់ JICA សម្រាប់គម្រោងពង្រីកចំណតផែកុងតែន័រទឹកជ្រៅថ្មី-ជំហានទី២ និងជំហានទី៣
នៅថ្ងៃពុធ ៥កើត ខែកត្តិក ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៦ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២ វេលាម៉ោង ០៣:០០រសៀល នៅសាលប្រជុំធំក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ៖ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុក ជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និង ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានចូលរួមកិច្ចប្រជុំចុងក្រោយនៃបេសកកម្មវាយតម្លៃរបស់ JICA សម្រាប់គម្រោងពង្រីកចំណតផែកុងតែន័រទឹកជ្រៅថ្មី-ជំហានទី២ និងជំហានទី៣ ដែលដឹកនាំកិច្ចប្រជុំដោយឯកឧត្តម ហែម វណ្ណឌី រដ្ឋលេខាធិការ នៃក្រសួងសេដ្ឋកិច្ចនិងហិរញ្ញវត្ថ និងការចូលរួមពីតំណាងក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន តំណាងJICA ប្រចាំទីក្រុងតូក្យូ និង JICA ប្រចាំប្រទេសកម្ពុជា ។

Participate in the Wrap-up Meeting on JICA Appraisal Mission of Sihanoukville Port New Container Expansion Project (Phase 2 & Phase 3)
On Wednesday 6 April 2022 (3:00pm), at the venue of meeting room of Ministry of Economy and Finance: H.E Lou Kim Chhun, Delegate fo the Royal Government of Cambodia in Charges as Chairman & CEO of Sihanoukville Autonomous Port and port management, participated in the Wrap-up Meeting on JICA Appraisal Mission of Sihanoukville Port New Container Expansion Project (Phase 2 & Phase 3), presided by the H.E Hem Vandy, Secretary of State of Ministry of Economy and Finance, and participated by the representative of MPWT, JICA Tokyo Headquarters and JICA Cambodia Office.