ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកឧត្ដមអគ្គកុងស៊ុលវៀតណាមប្រចាំខេត្តព្រះសីហនុ និង សហការី ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និង ជូនពរនាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជាតិខ្មែរខាងមុខ
នាម៉ោង ៤ រសៀល ថ្ងៃសុក្រ ១៥រោច ខែផល្គុន ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី០១ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំធំកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ, ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកឧត្ដមអគ្គកុងស៊ុលវៀតណាមប្រចាំខេត្តព្រះសីហនុ និង សហការី ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និង ជូនពរនាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជាតិខ្មែរខាងមុខ។

the Consul-General of Vietnam in Preah Sihanouk Province and colleagues to pay courtesy calls and best wishes on occasion of the upcoming Khmer New Year
At 4 PM on Friday, 1st April 2022 at the venue of Sihanoukville Autonomous Port Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port allowed the Consul-General of Vietnam in Preah Sihanouk Province and colleagues to pay courtesy calls and best wishes on occasion of the upcoming Khmer New Year.