កិច្ចប្រជុំអនឡាញ តាមប្រព័ន្ធ Zoom នៅសាលប្រជុំតូច កសស ជាមួយ អ្នកស្រី Ai Miyahara អ្នកតំណាងជាន់ខ្ពស់ JICA, អ្នកផ្តល់ប្រឹក្សា JICA សម្រាប់ កសស
នាម៉ោង ១១ ព្រឹក ថ្ងៃអង្គារ ៨រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែមករា ឆ្នាំ២០២២, ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់, ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) និង មន្ត្រីក្រោមឱវាទ បានចូលរួមកិច្ចប្រជុំអនឡាញ តាមប្រព័ន្ធ Zoom នៅសាលប្រជុំតូច កសស ជាមួយ អ្នកស្រី Ai Miyahara អ្នកតំណាងជាន់ខ្ពស់ JICA, អ្នកផ្តល់ប្រឹក្សា JICA សម្រាប់ កសស, ក្រុមការងារ JICA ប្រចាំប្រទេសកម្ពុជា, ក្រុមការងារផ្តល់ប្រឹក្សា JICA-SPSEZ ដើម្បីធ្វើការបូកសរុបការងាស្តីអំពី ការផ្តល់ប្រឹក្សាពី JICA ទៅលើការផ្សព្វផ្សាយ និង ការធ្វើឲប្រសើរឡើងនៃ តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសកំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ SPSEZ។

An online meeting via Zoom platform at PAS meeting room venue with Ms. Ai Miyahara, Senior Representative of JICA, JICA Advisor to PAS, JICA Cambodia Office
At 11 AM on Tuesday 25th January 2022, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port (PAS) and port management an online meeting via Zoom platform at PAS meeting room venue with Ms. Ai Miyahara, Senior Representative of JICA, JICA Advisor to PAS, JICA Cambodia Office, JICA-SPSEZ Advisor Team to wrap up a meeting regarding JICA Advisory on Promotion and Enhancement of SPSEZ.