កិច្ចប្រជុំគណៈកម្មការសម្របសម្រួលរួម លើកទី ៥ (កិច្ចប្រជុំចុងក្រោយ) នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពលើការងារគ្របគ្រង និង ប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតេន័រនៅ កសស
នាវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១រោច ខែមិគសិរ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២១, ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មការសម្របសម្រួលរួម លើកទី ៥ (កិច្ចប្រជុំចុងក្រោយ) នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពលើការងារគ្របគ្រង និង ប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតេន័រនៅ កសស (ដំណាក់កាលទី ២) នៅសាលប្រជុំធំ កសស។

Coordinating Commission meeting (final meeting) of capacity development project in management and container terminal operations at PAS (Phase 2) at PAS`s meeting hall
At 3 PM on Monday, 20th December 2021, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port (PAS) led the 5th Joint Coordinating Commission meeting (final meeting) of capacity development project in management and container terminal operations at PAS (Phase 2) at PAS`s meeting hall.