ការស្វាគមន៍ទទួលដំណើរទស្សកិច្ចរបស់ប្រតិភូ សមាគមពាណិជ្ជករដឹកជញ្ជូនទំនិញ ក្នុងគោលបំណងសិក្សាស្វែងយល់ អំពីសក្តានុពលច្រកសេដ្ឋកិច្ច នៃ កសស នៅសាលប្រជុំ កសស
នាវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ០១រោច ខែមិគសិរ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី ២០ ខែ ធ្នូ ឆ្នាំ ២០២១, លោក ថៃ ឫទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម និងមន្ត្រីជំនាញពាក់ព័ន្ធ នៃកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) បានស្វាគមន៍ទទួលដំណើរទស្សកិច្ចរបស់ប្រតិភូ សមាគមពាណិជ្ជករដឹកជញ្ជូនទំនិញ ក្នុងគោលបំណងសិក្សាស្វែងយល់ អំពីសក្តានុពលច្រកសេដ្ឋកិច្ច នៃ កសស នៅសាលប្រជុំ កសស។

welcomed a delegation of Logistics Business Association to study PAS’s potentials of economic gateway at meeting hall of PAS
At 9 AM on 20th December 2021, Mr. Thay Rithy, Deputy Director General in charge of Business Division and relevant officials of Sihanoukville Autonomous Port (PAS) ...
December 20, 2021
At 9 AM on 20th December 2021, Mr. Thay Rithy, Deputy Director General in charge of Business Division and relevant officials of Sihanoukville Autonomous Port (PAS) welcomed a delegation of Logistics Business Association to study PAS’s potentials of economic gateway at meeting hall of PAS.